Wstążka z logo
Wstążka z logo

Wstążka z Twoim logo czy personalizowanym tekstem jest jak wisienka na najlepszym torcie. Doda elegancji, unikatowości i podkreśli autora pracy. A tego w rękodziele nigdy za wiele.

Opakowanie powinno cieszyć oko. Drobny akcent jak wizytówka czy naklejka robi dobrą robotę, ale niektóre produkty mogą wymagać jeszcze innego podejścia w pakowaniu. Przykładowo woreczek z rękodziełem czy duża kołderka zawinięta w rulon - w takich przypadkach najlepiej sprawdzi się wstążka z nadrukowanym logo czy personalizowanym napisem.

Przy jakich produktach sprawdzi się najlepiej:

- bukietach

- woreczkach wymagających wiązania

- pudełkach i kartonach

- dużych, nieregularnych kształtach, np. rulonach z kołderkami

- poduszkach

  * zobacz, jakie wstążki z logo możesz wybrać

WSTAW LOGO, DODAJ NAPIS

Wstążka z logo to tak zwana wstążka satynowa o szerokości 20 mm. Do wyboru masz kilka uniwersalnych kolorów - od różu, przez beż, bordo, czy niebieski. Kolor może nawiązywać do Twojego logo albo produktów - wszystko zależy, jaki efekt chcesz osiągnąć.

Jeśli szyjesz beżowe kocyki, możesz podkreślić naturalny kolor wstążką w podobnym odcieniu. Ale dobrym pomysłem jest też dobranie kontrastowych kolorów. Wtedy wstążka dużo bardziej wybije się na produkcie.

Na wstążce możesz umieścić nie tylko swoje logo, ale też podziękowania, kontakt, stronę internetową czy hasło reklamowe. Do dyspozycji masz aż 20 cm wzoru. Oznacza to, że na części możesz wydrukować nazwę, a pozostałą przestrzeń wykorzystasz na dodatkowy napis. Jest tylko jeden warunek do spełnienia - Twoje logo musi zmieścić się na taśmie 20 mm - jeśli jest duże i skomplikowane, być może warto wykorzystać tylko jego element, aby całość była czytelna.

 PERSONALIZUJ, JAK LUBISZ

Wstążkę zamówisz już od 10 metrów bieżących, a to oznacza, że nie musisz skupiać się na jednym wzorze, który będzie służył Ci latami. Możesz wymieniać napisy, czy kolory wstążek w zależności od zbliżających się okoliczności. Na Boże Narodzenie wybierz złoty nadruk, na pozostałą część zimy niebieską wstążkę ze srebrem. Na śluby i inne uroczystości świetnie sprawdzi się pudrowy róż z mlecznym nadrukiem. Kombinuj, jak lubisz! Zmieniaj wstążki i treść nadruku, kiedy tylko potrzebujesz odświeżyć opakowanie swoich produktów.

  * zobacz, jakie wstążki z logo możesz wybrać

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl